S námi se ohně bát nemusíte

Zařídíme komplexní ochranu Vaší budovy.

Pro zajištění jakýchkoliv objektů je možné nainstalovat několik zařízení, které spolu fungují a zajišťují ochranu před požáry. Všechny aktivní prvky jsou připojeny pomocí standardních kabelů.

Není potřeba nehořlavých, protože jakmile čidlo detekuje požár, odešle informaci do ústředny a následně již nezáleží na poškození kabelu.

Ústředna, ze skupiny aktivních prvků, následně pošle informaci obsluze a vyhlásí požár v celém objektu přes sirény, ty jsou propojeny kabely s odolností proti požáru a to minimálně po dobu 30 minut.

Ústředna se dá následně nastavit dle libovolných parametrů na přání klienta, či dle stanoveného PBŘ (Požárně bezpečnostní řešení stavby – projektová dokumentace).

Například je možné nastavit časové rozmezí pro to, aby obsluha systému šla zjistit, zda skutečně požár vznikl a nebo např. host hotelu spálil v topinkovači toust.

Pokud obsluha do konce tohoto časového úseku hlášení nevypne, pak zašle informaci do zařízení dálkového přenosu, které může být napojené na nejbližší hasičskou stanici, ta automaticky přivolá požární služby.

Ústředna Vám přímo na displeji zobrazí, v jakém sektoru či u jakého pasivního prvku je podezření na požár. Obsluha tak může snáze dohledat místo vzniku požáru v rámci celého objektu.

Galerie

Napište nám

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA.
Více o Ochrana soukromí Google a Smluvní podmínky.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!